Stěhování

Stěhování

Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme kompletní služby při stěhování. K dispozici máme moderní technologie i kvalifikovaný personál pro řešení Vaší zakázky na klíč v té nejlepší kvalitě a Vám na míru.

Přestěhujeme výrobní linky, výrobní zařízení i stroje bez omezení jejich hmotnosti. S námi můžete očekávat služby od A do Z – od zdokumentování vybavení, přes demontáž, při níž klademe důraz na šetrnou manipulaci, samotný transport, montáž až po zprovoznění zařízení v novém objektu. Při realizaci zakázky velmi dbáme na komunikaci se zadavatelem, přinášíme nápady na vylepšení a provádíme protichybová opatření.

Profesionální stěhovací technologie včetně kompletní demontáže a následné montáže výrobních linek či zařízení poskytujeme po celé České republice i v zemích Evropské unie. 


mefra-stehovani.jpg


Zkušenosti našich obchodních partnerů


Máte jakoukoli otázku?


Mapa
Kontaktujte nás pomocí formuláře
Vaše jméno: *
Vaše firma: *
Váš e-mail: *
Váš telefon:
* Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které v tomto formuláři vyplníte. Tyto údaje budou využity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou pro komunikaci.