Služby

Zde naleznete kompletní portfolio našich služeb.

 

Servis

Postaráme se o kontrolní servis vašeho výrobního zařízení a zároveň provádíme jednorázové úkony. Budeme rádi i za dlouhodobou smluvní spolupráci. Provádíme servis výrobních linek rozvodů vzduchu, hydrauliky a elektra.

Údržba

V oblasti údržby nabízíme dlouhodobou spolupráci na základě uzavřené smlouvy i jednorázovou údržbu. Zabýváme se generální údržbou, průmyslovému čištění, údržbou provozu, údržbou rozvodů vzduchu, hydrauliky a elektroinstalací.

Stěhování

Od počátku plánujeme a konzultujeme společně se zadavatelem zakázky veškeré postupy od přípravy na transport. Pomůžeme vám se stěhováním výrobních linek, výrobních zařízení, a stěhováním strojů bez omezení hmotnosti.

Montáže

Mezi další naše služby patří montáže, včetně průmyslových montáží, výrobních linek. Zároveň montujeme rozvody vzduchu, hydrauliky a elektroinstalace.

Jeřábnické práce

Jeřábnické práce provádíme autojeřábem Iveco Trakker o nosnosti 15 tun s maximální výškou zdvihu 29 metrů. Tímto výkonným, flexibilním a jednoduše ovladatelným zvedacím zařízením zajistíme našim zákazníkům jak úsporu času, tak úsporu financí.

Uskladnění

V rámci nabízených služeb poskytujeme našim zákazníkům dlouhodobé i krátkodobé skladování výrobních zařízení či prostředků. Disponujeme skladovacími prostory o velikosti 3600m².

Likvidace

Jako další službu poskytujeme ekologickou likvidaci výrobního zařízení a výrobních prostředků. Nabízíme též odkup nepotřebného výrobního zařízení a strojů sloužících ve výrobě.


Zkušenosti našich obchodních partnerů


Máte jakoukoli otázku?


Mapa
Kontaktujte nás pomocí formuláře
Vaše jméno: *
Vaše firma: *
Váš e-mail: *
Váš telefon:
* Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které v tomto formuláři vyplníte. Tyto údaje budou využity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou pro komunikaci.