Montáže rozvodů


Dokážeme zajistit montáž rozvodů vzduchu, hydrauliky a elektroinstalace i pro vaši firmu.

Klademe důraz na kvalitu a moderní technologie a jsme si plně vědomi toho, jak důležitým aspektem jsou tyto rozvody ve vašem výrobním zařízení.

Nechte to na nás

Svěřte se do rukou odborníků, kteří vše zajistí za vás. Nemusíte si už lámat hlavu nad tím, kde nakoupit materiály a jak je ve finále použít. Máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme si s tím poradit. Vyhodnotíme vaše potřeby, dodáme materiál a provedeme instalaci. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, a proto je výsledek naší práce na co nejvyšší úrovni. Zaručujeme bezpečnost a dlouhou životnost. Zároveň s vámi konzultujeme i cenu při výběru materiálu. O všem tedy máte přehled.

Výroba na míru

Rozvody a součásti rozvodů k výrobním zařízení pro vás dokážeme vyrobit přímo na míru.

Úpravy a modernizace

Pokud již rozvody nainstalované máte, ale potřebujete provést úpravu či modernizaci, obraťte se na nás. Zhodnotíme celou situaci a navrhneme nejefektivnější řešení .

Přidružené služby

Tak jako u každého materiálu, který se používá, i u rozvodů je občas potřeba výměna již odsloužilé části. Kontaktujte nás a my tuto výměnu provedeme v co nejkratší možné době, aby bylo vaše zařízení opět v bezvadném a funkčním stavu.

V případě potřeby pro vás změříme i ztráty vzduchu a kapalin.

Revize, pravidená údržba a opravy

Revize všech druhů rozvodů výrobních zařízení je velmi důležitá. Důkladná prevence a kontrola dokáže předejít nepříjemným událostem. A pokud se již vyskytne chybička, kterou je potřeba opravit, jsme vždy připraveni vyjet vám na pomoc. 

cernobile-potrubi.jpg


Zkušenosti našich obchodních partnerů


Máte jakoukoli otázku?


Mapa
Kontaktujte nás pomocí formuláře
Vaše jméno: *
Vaše firma: *
Váš e-mail: *
Váš telefon:
* Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které v tomto formuláři vyplníte. Tyto údaje budou využity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou pro komunikaci.