Vyberte si z našich služeb

 

Průmyslové čištění suchým ledem

Další služby

Mefra.cz - průmyslové stěhování a servis

Představení společnosti
spolehněte se na profesionály ve svém oboru

Společnost MEFRA s.r.o. byla založena v roce 2015, avšak v oboru se pohybujeme více jak 12 let. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti stěhování, montáží, údržby a servisu výrobních technologií. Jsme partnerem mnoha významných výrobních firem jako např. Robert Bosch, spol. s.r.o., ZF Staňkov, s.r.o., KOVOSVIT MAS, a.s., a dalších. Snažíme se pečlivě naslouchat požadavkům našich zákazníků a inspirujeme se jejich touhou jít neustále dopředu. Poskytujeme komplexní a profesionální služby ve všech průmyslových oblastech. Disponujeme kvalitním a odborným personálem, na jehož práci se můžete vždy spolehnout. 

Fungujeme v celé Evropě

dlouholeté domácí i zahraniční zkušenosti

Hledáte spolehlivého partnera při stěhování Vaší firmy do ciziny? Veškeré služby totiž poskytujeme nejen v rámci České republiky, ale také po celé Evropské unii. Ať už se bude jednat o mezinárodní stěhování Vašeho výrobního zařízení z některého státu EU do ČR či naopak, vždy se na nás můžete se svým požadavkem obrátit. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru služeb ve všech oblastech průmyslu jsme schopni zajistit spolehlivou a profesionálně odvedenou práci. Zajistíme kompletní stěhovací služby v tuzemsku ale i bezproblémové stěhování do zahraničí. Potřebná výbava, jako jsou kupříkladu popruhy na stěhování nábytku, jsou pro nás samozřejmostí. Na internetu nás snadno najdete například pod heslem "levné stěhování České Budějovice".

12 let zkušeností

MEFRA - první volba pro všechny skupiny klientů

Nabízíme nejen spolehlivost, ochotu, zodpovědný přístup a profesionálně odvedený výkon, ale především letité zkušenosti ve všech oblastech poskytovaných služeb. Neustále se zlepšujeme a dbáme na to, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni. Naši klienti tak mají díky našim bohatým zkušenostem záruku té nejlepší práce. Naše společnost tak může být první volbou pro všechny, kteří hledají služby, jež nabízíme. 


Zkušenosti našich obchodních partnerů


Máte jakoukoli otázku?


606 060 480

Mapa
Kontaktujte nás pomocí formuláře
Vaše jméno: *
Vaše firma: *
Váš e-mail: *
Váš telefon: